header_poradnik_desktop (1).jpg
logotyp_biel.png

Pobierz poradnik, który doda Ci pewności w rekrutacji do pracy!

Zdobywanie pracy bywa trudne i czasochłonne, ale jest możliwe nawet bez doświadczenia! Ułatwimy Ci to. Przygotowaliśmy z ekspertami darmowy poradnik, który poprowadzi Cię przez cały proces rekrutacji.

Wypełnij formularz i pobierz darmowy poradnik

Poznaj eksperckie wskazówki i z pewnością staraj się o pracę
 
Zrzut ekranu 2021-10-19 o 10.36.12.png

Jak poradnik pomoże Ci w rekrutacji do pracy?

1..png

Rozmowa, zadania, case study. Poradnik przybliży Ci, jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji, a zawarte w nim rady ekspertów pomogą Ci się do każdego z etapów przygotować.

Poznasz tajniki procesu rekrutacyjnego

2.png

Jak sprawić, aby to właśnie Twoje CV zostało zapamiętane? W poradniku znajdziesz podpowiedzi, jak powinno wyglądać i jakich błędów unikać.

Nauczysz się tworzyć przekonywujące CV!

3..png

W trakcie rozmowy zostanie zadanych Ci wiele pytań.  Z poradnikiem przetrenujesz jak formułować odpowiedzi precyzyjne i konkretne, tak aby zakończyć rozmowę sukcesem.

Przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej

Pobierz poradnik, by dodać sobie pewności w rekrutacji!

Kto stworzył poradnik?

Jesteśmy Fundacją Zwolnieni z Teorii i od 7 lat specjalizujemy się w rozwijaniu kompetencji cenionych na rynku pracy wśród licealistów i studentów. Finaliści naszych programów znaleźli zatrudnienie między innymi w T-mobile, Bosch, BNP Paribas.

 

To od nich wiemy, że staranie się o pracę przysparza sporo stresu , dlatego razem z ekspertami postanowiliśmy dodać młodym pewności w rekrutacji! 

breaker2.png
zwzt_zdjecie.png
organizatorzy
logotyp Fundacja Zwolnieni z Teorii.png
ABSL logotyp.png

Powered by Zwolnieni z Teorii 2021